ЛОГОНА ПОЧИСТВАЩ ГЕЛ С АЛОЕ ВЕРА ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА 100 мл.


Информация
LOGONA Био почистващ гел Алое
100% натурални и 70% био съставки
Действие: Леката освежаваща формула на измиващия гел е идеално решение за красива и сияйна кожа. С него може да почистите всички замърсявания и мастни натрупвания след дълъг ден. Благодарение на натурални растителни масла и екстракти от Алое, Роза Дамасцена и Липа, този чудесен почистващ гел ще остави кожата ви с усещане за чистота и мека хидратация.
Тайната на красивата кожа се крие в редовното почистване. Особено важно е да измивате кожата с подходящ продукт, който да отстранява замърсяванията и следите от грим и омазняване. По време на сън кожата произвежда естествени мазнини, които създават филм върху горния слой на кожата и запушват порите. Това създава предпоставка за образуването на акне и зачервявания. Био почистващият гел може да се използва сутрин и/или вечер за измиване на лицето. Една малка капка от гела съдържа необходимата доза флорална вода от Роза Дамасцена, сок от Алое и екстракти от шипки и липа, за да нормализира функциите на кожата ви и да почисти отлично лицето.
Състав: вода, алкохол*, коко глюкозиди, глицерин, глицерил олеат, флорална вода от роза Дамасцена*, полиглицерил-10 лаурат, ксантанова гума, динатриев кокоил глутамат, натриев кокоил глутамат, сок от алое*, екстракт от шипка*, екстракт от цвят на роза Дамасцена*, екстракт от цвят на липа*, РСА етилов кокоил аргинат, етерични масла, лимонен, линалол, гераниол
*Сертифицирани био съставки.
Начин на употреба: Нанесете малко количество от гела върху памучен тампон и с кръгообразни движения почистете лицето от грим и замърсявания.
Опаковка: 100 мл.
Производител: Германия.
Отзиви към продукт